Waarom ik zo blij ben met mijn werk (en mijn klanten)
Soms krijg ik een bedankje van mijn klanten. Niet in euro’s – die krijg ik natuurlijk ook – maar in iets extra’s. Iets persoonlijks. En dat raakt me elke keer weer.
Waarom doen ze dat? Omdat ik soms nét een stapje extra zet. Niet omdat het moet, maar omdat ik wil dat mijn klanten echt geholpen zijn. Dat ze verder kunnen.
Vandaag was het weer zo’n moment. Een bedankje voor het bouwen van een projectenlijst in SharePoint. Voor mij eigenlijk gewoon “mijn werk”, maar voor hen echt de oplossing voor een groot probleem.
Zoiets gebeurd mij gelukkig vaker. Want dat maakt mijn werk elke dag weer een groot plezier. Van een enorme doos vol met koekjes (de klant was dan ook een koekjesfabriek), een extra grote Milka-reep, tot prachtige bossen bloemen. Kleine gebaren, grote betekenis. En het blijkt dat sommige al hebben al ontdekt dat ik van zoetigheid hou. 🍫🍪🍩🍨🍰 en dat je in ruil voor wat zoets, best wat voor elkaar kunt krijgen bij mij 🫣
Ik hoef mezelf gelukkig geen 🪶veren in de reet te steken – dat doen mijn klanten al 😉



0 reacties